Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Stacioni Fundit  (Feat. Ilir Qemalja (Liri Ketit))  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

Liri Ketit

15/05/2020

2020-05-15T19:00:12+00:00


"Stacioni Fundit" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Muharrem Ahmeti.
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Muharrem Ahmeti i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Altin Shira. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Me kte tren qe po shkon
Sot po iken dhe ti
Ndoshta kurre me sdo ta shoh
Une shpirtin tim
Nuk ka zot qe ti ndaloj
Lotet e mi

(refreni)
Tek stacioni ku do zbresesh
Do kujtosh se jam me ty
Do te gjesh aty shume njerez
Por sdo te gjesh jo syte e mi
Mos i kthe jo hapat prapa
Ti ke ikur pergjithnji
Sa here qe te marre malli
Tek Stacioni do te vij

Te percolla me lot
Qe me rridhni neper sy
Casti fundit na mundon
Treni Shkon
Casti fundit na mundon
Treni shkonMë Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet