Më mbaj mend (për 1 muaj)

Murat Gjoniku - Meri Meri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Zemra per ty shume po vuan
Pa ty jeten jo s'e dua
Per ty i kisha harxhuar krejt
Se une pa ty o shpirt s'i du as njiqind vjet

Pa ty as uje nuk di me marre
Po du me ndejt me ty e krejt me t'i fal

Ref...x2
Merri merri merri puthjet e mia
Merri merri merri vetem ty
Merri merri ndjenjat ndjenjat e mia
Dashurine ta fali ty

Shpirti pa ty s'gjen qetesi
Eja ne krahet e mi
Per ty i kisha harxhuar krejt
Se une pa ty o shpirt s'i du as njiqind vjet

Pa ty as uje nuk di me marre
Po du me ndejt me ty e krejt me t'i fal

Ref...x2
Merri merri merri puthjet e mia
Merri merri merri vetem ty
Merri merri ndjenjat ndjenjat e mia
Dashurine ta fali ty

...

Ref...
Merri merri merri puthjet e mia
Merri merri merri vetem ty
Merri merri ndjenjat ndjenjat e mia
Dashurine ta fali ty


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Murat Gjoniku - Meri Meri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Meri Meri".
3. Video është e këngës "Meri Meri", por nuk këndohet nga Murat Gjoniku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Murat Gjoniku:


Komente 0