Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mika - Kenga Ime, Mikja Juaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

dhe ne zemer e kam mbajte
sa here jam gzu
sa here kam shajt
kengen per ju e kam kendu
nje plag me shru
nje shpirt me gezu
edhe kur kenga eshte nje kembe e madhe me prangos
edhe kur kenga shpirtin tem ma plagos
une jam ne mesin tuaj do t krndoje e do luaj
kenga ime eshte mikja juaj
edhe kur kenga eshte nje kembe e madhe me prangos
edhe kur kenga shpirtin tem ma plagos
une jam ne mesin tuaj do t kendoje e do te luaj
kenga ime eshte mikja juaj
kenga per mua eshte jet per gezim dhe bitlli
e kam mamane amanet arma ime dashuris
uji zi arrem ane flamuri lirisee
edhe kur kenga eshte nje kembe e mashe me prangos
edhe kur kenga shpirtin tem ma plagos
une jam ne mesin tuaj do t kendoje e do te luaj
kenga ime eshte mikja juaj
edhe kur kenga eshte kenge e madhe me prangose
edhe kur kenga shpitin tem ma plagos
une jam ne mesin tuaj do t kendoje e do te luaj
kenga ime eshte mikja juaj
edhe kur kenga eshte nje kembe e madhe me prangos
edhe kur kenga shpirtin tem ma plagos
une jam ne mesin tuaj do t kendoje e do te luaj
kenga ime eshte mikja juaj


Ky tekst u dërgua nga helena ........

Mika - Kenga Ime, Mikja Juaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenga Ime, Mikja Juaj".
3. Video është e këngës "Kenga Ime, Mikja Juaj", por nuk këndohet nga Mika.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mirvete Bajrami (Mikja):


Komente 3