TEKSTESHQIP

Mirvete Bajrami, Mihrije Braha & Vjollca Luka
Potpuri 2016
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri 2016" kënduar nga Mirvete Bajrami, Mihrije Braha & Vjollca Luka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Autor i orkestrimit është Beni Baksi.