Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Abazi - Plagë Në Zemër Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Moj Kosove e gjat e gjan
Plag ne zemer ty te kam
Ty moj keshtjelle e Ilirise
Djep e varr i shqiptarise

Mos vajto roberine
Se ma ke Shqiperine
Malesine e Qamerine

Te ka mbet liria ne udhe
Lot e vaj s'tu ndalen kurr
Po te vrasin e te varin
Gjuhen e kangen duan ti ndalin

Moj Kosove zemra e SHqiperise
Djep e varr i shqiptarise
Ti mi jep zemer trimerise
Ti mi jep rriten femise

Mos loto Roberine
Se ma ke Shqiperine
Malesine e Qamerine

Kur te rrezoj dielli i arbrit
Skenderbeu prap do te marr vrapin
Gjall e mban ate shqiptaria
Po sjell nuse DARDANIA


Ky tekst u dërgua nga IZET RRACI


Nuk kemi video për këtë këngë.


Naim Abazi
Publikimi: 14/07/2013
Teksti: Izet Rraci


Naim Abazi - Plagë Në Zemër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Plagë Në Zemër".
3. Video është e këngës "Plagë Në Zemër", por nuk këndohet nga Naim Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naim Abazi:


Komente 0