Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Krasniqi & Adelina Tahiri - Uh Qka Po Shoh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente

7 🔥

Më Shumë Nga

Adelina Tahiri

31/12/2012

2012-12-31T18:21:48+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Uh Qka Po Shoh" kënduar nga Naim Krasniqi & Adelina Tahiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Naim Krasniqi & Adelina Tahiri i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Naim Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet