TEKSTESHQIP

Naim Krasniqi & Albana Azizi
Boll E Mire Veq Pak E Vogel
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Boll E Mire Veq Pak E Vogel" kënduar nga Naim Krasniqi & Albana Azizi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Ky tekst është kërkuar {{ reqnumber }} herë gjatë kësaj jave.