TEKSTESHQIP

Deyzoh & Orgito Dapa
Wallahi
Lyrics

ORGITO:
O wallahi, wallahi
Shum te du wallahi
Per ty po m’djeg malli
Per ty po m’djeg malli

O wallahi, wallahi
Shum te du wallahi
Per ty po m’djeg malli
Wallahi Wallahi

DEYZOH:
Keq pa ty u zgjova
T’kerkova, s’ishe ktu
Veten e mallkova, t’lendova
E kom tepru

Ndoshta po ta prish gjumin se di
Se po t’thirri von une kom nevoj per ty
Sa lutje n’zot i kam cu per ne te dy
M’u kon pergjithmon, mos m’u prish kjo dashni

Ajo menon se nuk e du mo (mhm)
Ajo menon se nuk e du mo (mhm)
Un edhe shpirtin per to e dho (mhm)
Un edhe shpirtin per to e dho

ORGITO:
O wallahi, wallahi
Shum te du wallahi
Per ty po m’djeg malli
Per ty po m’djeg malli

O wallahi, wallahi
Shum te du wallahi
Per ty po m’djeg malli
Wallahi Wallahi

DEYZOH:
E di veten e lendon, se pranon, ndarjen ton(na)
Dashnin n’heshtje ta kom dhon
T’kom pasion
Po t’betona

E sa shum thirrje n’telefon
Tregom ku je kon, me kon ti je kon(na)
Se ca kem bo dot si harron
S’kena kurr mu lon po kena mu don(na)

ORGITO:
O wallahi, wallahi
Per ty po m’djeg malli
O wallahi, wallahi
Per ty po m’djeg malli
"Wallahi Wallahi"

ORGITO:
O wallahi, wallahi
Shum te du wallahi
Per ty po m’djeg malli
Per ty po m’djeg malli

O wallahi, wallahi
Shum te du wallahi
Per ty po m’djeg malli
Wallahi Wallahi

DËRGOI:
INFO
Nisur nga dëshira për të dhuruar sa më shumë emocione, krijimi muzikor bëhet i disponueshëm para shikuesve i përpunuar mjaft këndshëm me videoklip muzikor, video produksionin e të cilit e krijoi N'skene. Ky videoklip u publikua me datë 11 Qershor 2024. Autor i muzikës dhe studio producenti rezulton të jetë Sardi Mneri, teksa autor i tekstit është Deyzoh (Ronaldo Shtylla).