TEKSTESHQIP

Naser Berisha
Himni I Nënës
Lyrics

M`kujtohet ajo dite e ftohte janari
Kur engjujt zbriten ne toke
Te moren ty oj nena ime 2X
Dhe shkuat ne tjetren bote

Per nje cast cdo gje dukej se u ndal
E as toka me nuk rrutullohej
E jeta ime e humbi kuptimin e saj 2X
A thua si pa nene t` jetohet

REF. 2x:
Nuk e di moj nena ime
si te tregoj dhe a me degjon
sa shume vite kane kaluan
por dhimbja eshte ende njesoj


shume heret ti shkove dhe tani ke mbetur
vetem nje foto ne mur
ahhh sa keq qe dot s`e perjetove 2X
si u rrita dhe u bera burre

Nese m`sheh nga lart, oj nenna ime
e di se tani gezohesh
te jane plotesuar te gjitha deshirat 2X
edhe pse ti sì perjetove

REF. 2x:
Nuk e di moj nena ime
si te tregoj dhe a me degjon
sa shume vite kane kaluan
por dhimbja eshte ende njesoj

DËRGOI:
INFO
Një klip mund të mos jetë hit, por një hit duhet të ketë një klip. Është ky një ligj i pashkruar në showbizin tonë, ndaj ky produkt muzikor u lansua para audiencës i përpunuar në prizmin vizual edhe me një videoklip muzikor, i cili është punuar nga BUG Production. Ky videoklip u publikua me datë 17 Shkurt 2021. Muzika dhe teksti është shkruajtur nga vetë artisti.