Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazmije Selimi - Mbetem Pozitiv Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

E vetme ndjehem sot ne k'te qytet pa fund ku ti mungon
Eshte erresira qe mbulon
E huaj ndjehem une ne k'te qytet qe shpejt ndryshon pa ty
te gjitha stinet jane njesoj...

Jane njelloj
E pranoj
Une pa ty me ngjyren gri jetoj e prap Ty te kujtoj.....

(refreni)
Kur te te marr malli per mua
nje sms te vetme shkruaj
dhe pozitiv do ti pergjigjem une prap deshirave te tua
Kur te te zere etja per mua
me kerko do jem aty ne pafundsi
e do te fal te premtoj pak Dashuri.

Shiu qe lagu rruget sot imazhin tend me solli pran
E silueten vizatoj
Mundohem te te pershendes por ti sme flet e buzeqesh
me jep mundesin te enderroj....

Me jep mundsin te fantazoj
E kohen ta ndaloj
Ne pritje do te jem e prap do te kujtoj

(refreni)
Kur te te marr....................
,....................


Ky tekst u dërgua nga Nazmije SelimiNazmije Selimi
Publikimi: 30/04/2009
Festivali: Top Fest 6
Muzika: Alfred Kaçinari


Nazmije Selimi - Mbetem Pozitiv
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbetem Pozitiv".
3. Video është e këngës "Mbetem Pozitiv", por nuk këndohet nga Nazmije Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nazmije Selimi:


Komente 0