Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nertila Vreto - Lala Gjoni (Feat. Nazif Cela)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  25hani pini dhe kendoni
sa te jete lala gjoni

po te flas nga uashingtoni
si jeni dajo andoni
cfare thuhet nga albania
punet hallet shoqeria

jemi bere moj mbesolle
si fisheku pa kapsolle
i bejme punet me karar
dhe flasim ne celular

lum e lum sa mire jetoni
amerikes ia kaloni
hani pini e kendoni
sa te jete lala gjoni

me trego dajo andoni
si shkoni ne gjitoni
me thuaj nje thashethem
qofte per gra vajza e djem

sjane fare ne terezi
sidomos ky brezi i ri
vajzat gjoja ne shkolle shkojne
po ne disko perfundojne

lum e lum sa mir jetoni
amerikes ja kaloni
sot fejhet lala gjoni
hani pini e kendoni
sa te jete lala gjoni

o bobo gjith keto ndryshime
nga biloti si ne shpin time
juve keni pun me mik
merreni me politik

lere fare moj lanate
do te kete muabet
me llokum e me lezet
aj te fala me shendet

lum e lum sa mir jetoni
amerikes ja kaloni
hani pini e kendoni
sa te jete lala gjoni


Ky tekst u dërgua nga  edonaNertila Vreto
Featuring: Nazif Cela
Publikimi: 01/12/2006


Nertila Vreto - Lala Gjoni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lala Gjoni".
3. Video është e këngës "Lala Gjoni", por nuk këndohet nga Nertila Vreto.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nertila Vreto:


Komente 0