Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nertila Vreto & Petrit Lulo - Nazemadhja Gjer Ne Thua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Moj thelleze thelleze e fushes
Qe kendon me ze prej çupes
Nazemadhja gjer ne thua
Pse s'vjen te kendosh me mua

O more bilbil i malit
Qe kendon me ze te djalit
N'ato lule n'ato fleta
Do kendoj me ty gjitha jeta

Ref...x2
Si ne dimer e ne vere
Ne per kenge kemi lere
N'ato male n'ato pyje
Ligjerojme e shkrepim yje

Çupe e vogel si thelleze
Zeri yt me le pa mend
A ia hodhe ti thellenzes
Apo ajo zerin tend

Leri djale fjalet e kota
Fillo kengen ta degjoj
Kur nis ti kenget e tua
Dhe bilbili do pushoje

Ref...x2
Si ne dimer e ne vere
Ne per kenge kemi lere
N'ato male n'ato pyje
Ligjerojme e shkrepim yje

...

Ref...x2
Si ne dimer e ne vere
Ne per kenge kemi lere
N'ato male n'ato pyje
Ligjerojme e shkrepim yje


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Nertila Vreto & Petrit Lulo - Nazemadhja Gjer Ne Thua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nazemadhja Gjer Ne Thua".
3. Video është e këngës "Nazemadhja Gjer Ne Thua", por nuk këndohet nga Nertila Vreto & Petrit Lulo.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nertila Vreto:


Komente 0