Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Nexha (Nexhmije Hoxha) 
Live 2019  (2019) 

 Produksioni Ximi

Përgatitën:    stafi

Dërgo Kopertina »

Dërgo Korrigjime »

Dërgo një Album »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019