Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nexhat Osmani - Fjala E Urte Popullore

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Fjala E Urte Popullore".
3. Video është e këngës "Fjala E Urte Popullore", por nuk këndohet nga Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nexhat Osmani - Fjala E Urte Popullore  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  14

Këngë e albumit:

"çka Shkoj Dje"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2010

2010-11-30T23:00:00+00:00Ndoshta ka ardh momenti
te mendoj edhe pak per veti
T'ja them vetem dy fjal te embla
o vec asaj qe ma don zemra

Krejt ja pan hajrin shpirtit tim
fundit te sodit askush spo ta din

REF x2:
Dikush me tha nje fjal t'urt popullore
ciken e mir sbon me lshu
kurr prej dore
dikush me tha nje fjal t'urt
punen qe ke per neser mo e le

Ndoshta ka ardhur koha
ta di mir se ku gabova
kshu qe heren tjeter
pak me teper ta lshoj veten

Krejt ja pan hajrin shpirtit tim
fundit te sodit askush spo ta din

REF x4:
Dikush me tha nje fjal t'urt popullore
ciken e mir sbon me lshu
kurr prej dore
dikush me tha nje fjal t'urt
punen qe ke per neser mo e le


Ky tekst u dërgua nga Arlinda Jakupi Gv
Më Shumë Këngë Nga Nexhat Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet