Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nexhat Osmani - Spektator

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Spektator".
3. Video është e këngës "Spektator", por nuk këndohet nga Nexhat Osmani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Nexhat Osmani - Spektator  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  18

Teksti:

2 Step

Muzika & Orkestrimi:

Marsel Gunga

Komente

Asnjë Koment

12/07/2017

2017-07-12T17:31:21+00:002x
Si ta boni zemra ty dashnin me ma ndal
Nuk mi the dy fjal jo nuk mi the dy fjal
Me vitet qe shkuan ti a ke hy ngjynah
malli a tka mar a ke dasht mem pa.

2x Ref.
Spektaktor
me vite duke te pa me tjetrin
a tkom than
se me dashni ma vrave shpirtin
zemer saa t'ka vlejt
pa ne me nejt

2x Ref.
Pasuria shkon e vjen ama dashnia jo..
te fala nje jet por nuk te mjaftoj
I vujta ditet e mia me alkohol e shoqni
Se kisha mendu prej meje ke me ik

2x Ref.
Spektaktor
me vite duke te pa me tjetrin
a tkom than
se me dashni ma vrave shpirtin
zemer saa t'ka vlejt
pa ne me nejt


Ky tekst u dërgua nga Val   BeniKartolina (2)

0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Nexhat Osmani:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet