A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Nexhbedin Gaxherri (Nexhi)

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  14
  • Origin:
  • Junik 
  • Residence:
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) is a popular singer. Të këndoj ka filluar që fëmijë dhe vazhdon me shumë Përkushtim. Në moshën 6 vjeçare ka filluar të këndoj nëpër shumë vende të ndryshme me profesora të muzikës dhe ka marrë pjesë në shumë festivale. Është fjala për këngëtarin tashmë të njohur nga Juniku. Nexhbedin Gaxherri (Nexhi)të cilit nuk i mungon tashmë në asnjë moment suksesi. Që prej këngës "Shfrytëzoje rastin" dhe një nga një vijnë të gjitha me ren këngët tjera. Më pas sukseset nuk kanë...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Mori Motër Lum Që T'kam (2019)

Hajde Zemer (2018)

Dashni Interesante (2016)

Shkup, Tirane Dhe Prishtine (2015)

Me Shiko E Me Deegjo (2013)

Oj Ksovë Oj Tokë E T'parëve (2012)

Dasma E Zotnisë (2011)


» Add A Song »

Uron Nena Nusen
Mori Motër Lum Që T'kam
O Llokum
Sikur Molla E Kuqe
Special
Shpirt
Brenda Teje Jam
Shfrytezoje Rastin
Dy Tupana
Dy Krena Si Shqiponja


Related Artists:

Shkelzen Iberhysaj

Liridon Hoti (Liri)

Blerim Gashi

Niman Mushkolaj

Shqipton Rexhaj

Mendi

Shkëlzen Nikqi

Tooni

Samson Gjoni

Mergim Gojani (Gimi)


Tags: Nexhbedin Gaxherri (Nexhi), Nexhbedin Gaxherri, Nexhi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019