Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Zemer Zemer Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Tani e di thellë ne ty ata sy nuk falen dashuri
Por pse tani nuk me flet e me mban mëri
Kush do ti puthi buzet pse sma thua qe dhe un ta di
Kush do ti preki duart flokun tëndn te zi
Po do te ma thuash

Zemer pse sme thrret ne emer
Zemer te therrasin ty zemer..
Zemer pse sme thrret ne emer
zemer te therrasin ty zemer

Do vi nje dit ta kuptosh se kete nga ti nuk e kam prit
Ty qka te vret nga nje tjeter te gjithka i pret
Qka do qe thua dua te mos mbetet si nje shenj ne shpirt
Krejt qka thua dua te jem larg nga ti
Po do te ma thuash

Zemer pse sme thrret ne emer
Zemer te therrasin ty zemer..
Zemer pse sme thrret ne emer
zemer te therrasin ty zemer


Ky tekst u dërgua nga Hiii

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Zemer Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer Zemer".
3. Video është e këngës "Zemer Zemer", por nuk këndohet nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi).
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nexhbedin Gaxherri (Nexhi):


Komente 0