Më mbaj mend (për 1 muaj)

Niil-B - Verzion I Ri (Feat. Overdose & Alko)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Se na e dim qa bomi repin ta instalomi nese s t pranon homie me verzion t ri na ndomi na vet po e provomi se tjeter kon se lomi nese s ta pranon homie me verzion t ri ta ndomi X3

Niil-B
Qe edhe ni bit u nis ni sen i ri
nese nuk e keni pa me sy keni mujt me vesh homie me ni
..... ni kimik edhe me shkru bima ti ni mikrofon nuk di kurr n jet me t akuzu
I zo taktet un me dor si me akrepat e ores me tekst temi un e ngris flamurin TC midis vlores
Hommie un bitin e kom n pllazh kur du un muj mu rrezit rimat e mija jon uj deti mir se vini mu flladit
Pi bines un si dola doktoreshes ja pash fleten kum lind 91-ten kom shkru tekst 98-ten se me senin tem un t smuj t shti mi la syp pa uj bitin e raportiti edhe me tekste t gjuj
Ti shkon jeta me shkru un isha kon milioner s isha shetit n kom po sagllom me kerr se kurgjo nuk osht realy kej osht imagjinat un jom nonqim qaq sa osht biti i gat nigaaa

---

Se na e dim qa bomi repin ta instalomi nese s t pranon homie me verzion t ri na ndomi na vet po e provomi se tjeter kon se lomi nese s ta pranon homie me verzion t ri ta ndomi X2

Overdosee
Biti ja paska nis sa u qova pi gjumit ni hit don me kris ngoje dyshin e ri ngoje dyshin e bitit nese don me neve mu kon mir heki tripat e dhipit
Une e boj shum mir rimat i boj tu i dlir n rizell e boj tekstin dhe filloj per ta pir
Biti zon e lir un ku du muj mu parku un si iki taktit po as aj s um ik mu
Une sa her jom i unt biti mu um ngin un qon n ekskurzion pa ja qit as ni pik benzin homie un s pi livdoj bitat as s pi livoj rimat nese najher mesmi pa cigare aty i ngrejm timat
Jeta jem osht bit zemra jem osht tekst homie un kurr nuk des se dajm i hi n neks
Biti um ka bo mbret t kti veni se une kom shije
Kurora jem osht si e skenderbeut qe e ka pas me kry dhije

Se na e dim qa bomi repin ta instalomi nese s t pranon homie me verzion t ri na ndomi na vet po e provomi se tjeter kon se lomi nese s ta pranon homie me verzion t ri ta ndomi X2

Alkoo
...................

se na e dim qa bomi repin ta instalomi nese s t pranon homie me verzion t ri na ndomi na vet po e provomi se tjeter kon se lomi nese s ta pranon homie me verzion t ri ta ndomi X2


Ky tekst u dërgua nga Blendi OTRGG1NiiL B
Featuring: Alko & O.D (Overdose)
Publikimi: 15/01/2011


Niil-B - Verzion I Ri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Verzion I Ri".
3. Video është e këngës "Verzion I Ri", por nuk këndohet nga Niil-B.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga NiiL B:


Komente 0