Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adis & Nita Rechi - Çu Mbush Mali Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

c'u mbush mali plot me rrush, plot me rrush c'u mbush mali plot me rrush, plot me rrush thot neneja jane krushq, jane krushq
thot neneja jane krushq, jane krushq

Ne jane krushq, te dalin o syzezen le ta marrin o
ne jane krushq, te dalin o syzezen le ta marrin o

dhe syzeza qan me lot ka baban e se le dot dhe syzeza qan me lot ka baban e se le dot le baban ne shilte hajde syzeza me ne

c'u mbush mali plot me mollë me mollë
c'u mbush mali plot me molle, plot me mollë thot neneja jane dasmore, jane dasmorë
thot neneja jane dasmore, jane dasmorë
ne jane dasmorë, te dalin o syzezen le ta marrin o

ne jane dasmorë, te dalin o syzezen le ta marrin o dhe syzeza qan me lot ka vellane e se le dot dhe syzeza qan me lot ka vellane e se le dot le vellane ne shilte hajde syzeza me ne

c'u mbush mali plot me dardh, plot me dardh c'u mbush mali plot me dardh, plot me dardh thot neneja jane beqar, jane beqar thot neneja jane beqar, jane beqar
ne jane beqar, te dalin o syzezen le ta marrin o ne jane beqar, te dalin o syzezen le ta marrin o

dhe syzeza qan me lot ka mamane se le dot dhe syzeza qan me lot ka mamane se le dot le mamane ne shilte hajde syzeza me neFeaturing: Adis Ismaili
Publikimi: 05/09/2019


Adis & Nita Rechi - Çu Mbush Mali
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Çu Mbush Mali".
3. Video është e këngës "Çu Mbush Mali", por nuk këndohet nga Adis & Nita Rechi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nita Reci:


Komente 0