Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Top 200

Noizy - Ahh Kuku Per Ta (diss Baba Records)  (Feat. Dj Blunt)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  139

Komente nga Fansat

5 🔥🔥

18/02/2010

2010-02-18T13:04:03

Featuring

Dj Blunt
Dj blunt beka sa e dini sa po ka dal Mixtape ne shitje

Desha te them nji vjersh nga Mixtape
Blunt, Blunt, Blunt a ta thom nji vjersh te vogel ok.

Degjoni:
Kudo qe hedhi dhe syt
xhinja veq um pyet ,qa ke bo kur ti ke gjujt a ke bo diss apo ske mujt, se po i bone kuku per to ahh kuku per ta , i shkojn ne koncert veq 50 veta ahh kuku per ta.

Karieren qe e pate me 3 album a 4 tash ta kum pshur,n'te
se ti ske as Dj tash ta kum mar dhe Bluntin, bytht sa te mira i ke
"FUCK BABA RECORDS"
Yeah yeah Fuck yeah


Ky tekst u dërgua nga Bili-g O.t.r   arianni   fuckgeti   Valonzz   berati
Më Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet