Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - So Sick (Feat. Krimineli)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26

Noizy

Aaa yeah ahahh Krimineli what up my nigga
double-g army noizy otr own in the mike doint nine
you gotta love this you know
now why you say

Refren
Na po shtona per dit Po bejm miliona perdit
Qdo dit ket dit e kom prit Cause i am sick.
Se n`rrep jom me sick se ti nRefren jam me sick se ti
Krejt e dit se jom ma sick se ti

Noizy :
Keit e din jom fantastik Une boj hite ne qdo bit
Jam shum para smuj me prit Sene t`mija t`mesin pik
Qa me bo se kom emer dhe femer... qe ma hannnnnn
Qa me bo qe kom 1 zemer qe gjoksin mezi ma mannnn
Krejt senet vet i bona Nga zero ne milionaaa
Per dit ne ort e vona duke fol per jetet tona
Solla shum stile n`shipni Kupto se qka them shoki
Une kom lind per ket pun dhe ju vech imitoni
Punova shum per ket dit????????
Me krimin jam ktu perdit like
Kudo qe shkojm behet veni katastrof
Na i bejm kreit senet kta tjeret vech marrin hov
Jan 3 shkronja shum t`mdhaja qe muni me pa
O T dhe R dhe tjeter s`kaaaa

ref:2
Na po shtona per dit Po bejm miliona perdit
Qdo dit ket dit e kom prit Cause i am sick.
Se n`rrep jom me sick se ti N`ftyr jam me sick se ti
Keitt e dit se jom ma sick se ti

Krimineli :
Primen po i rri permas kti shokut qyshdo qe t`jete puna
Primen per shokun vras se fillon t`perdoret dhuna
Krimi... permes turr.. se ky tu bo zhurm
Vishem normal burr... hapin se nal kurr
Permes belas.. sem plas mir se t`vini
Nxerrim tyten jasht dhe vazhdon mi dal tymi
Vjen er... disfat ngat Kerrkush... nuk ka fat
Kurrkush nuk e ka t`gjat Kur hi i zo mat
Jom ka pres... deri neser n`mengjes
Me shtat cope n`brez se te ton i lo n`stres
Qa po nodh... me fjal m'kan lodh
Veprat i bajm ne e kta veç rrin tu fol
Kshtu qe t`dali kush t`dali Nuk ka pidh some qe m`nali
Kerkuj hakun s`ja fali Ja kom dhon besin ktij djali
Ju si per dit apo terr Parajs apo ferr
Me shok deri n`dhe Deri kur tbona sketerr

Ref2:
Na po shtona per dit Po bejm miliona perdit
Qdo dit ket dit e kom prit Cause i am sick.
Se n`rrep jom me sick se ti N`ftyr jam me sick se ti
Keitt e dit se jom ma sick se ti

Noizy :
Pi lom e pi pyti kur ta n`gjoni zonin tim
Keitt pom imitoni po nuk munesh n`imitim
Nashta keni inati po qa me bo be shoku im
Athu esht dhen afaati se nuk kishte mundiiiiiimmmm
Po nejse sido qe t`jete rendesi kam vetem per jet
E di se jena t`vertet I am so sick

Ref:2
Na po shtona per dit Po bejm miliona perdit
Qdo dit ket dit e kom prit Cause i am sick.
Se vet jom me sick se ti N`ftyr jam me sick se ti
Keitt e dit se jom ma sick se ti


Ky tekst u dërgua nga  eddzZz   linoizyjtm   nolii   pranvera01Noizy
Featuring: Krimineli
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/01/2010


Noizy - So Sick
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "So Sick".
3. Video është e këngës "So Sick", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 0