A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Top 200

Noizy & Eni Koçi - Love Me


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/11/2011

2011-11-10T01:04:22

Më Shumë Nga

Eni Koçi

Këngë e albumit:

"Love Me"


Eni:
Ne club eresir me ben te ndihem mir
Futemi ne fantazi jemi vetem une e ti
Je ti ai qe me veshtron e vazhdon me kerkon
Don thjesht nje mundsi ti ke fiksim nje veshtrim...
Ti po rin me mua ne ket nat esht dicka qe s`do te t'jap...
Babeehhhhiiiieeeeee
ke forcen ti ne jet qe mua pran te me kesh
Ref.(x2):
Zemeren ti kape, kapee, Naten ti zgjate, zgjatee
I know you got it, got it and I wanna feel you honey
Vetem degjo ti Zemer vetem shiko nje Femer si une Perfekt
Per ty per ty eshte OK...

Noizy:
Because I Love you, love you
Cause I need you, I need you
Girl love you love you cause I love you love you
I guess i need her tonight I guess i need her tonight
Need her tonight need her tonight

Eni:
Me mua ndihesh Fire as vet se di cfar flet
Duhet me shume fat te jesh me mua s'eshte lehte
Sonte veq kercej zemren un ta thej
E di veq me sheh ti per mua ndjen
I'm here for Party Party I'm here for you honey
Nga do qe shkon gjithmon ne zemren tende vetem une jam
E ti nje per mu flet siq une e du
ben çka un kerkoj heyy Gjithçka ben ti per mu-u-u-uu

Ohh right that music ohh I

Cause I need you tonight

Ref (2x):
Zemer ti kape, kapee, Naten ti zgjate, zgjatee
I know you got it, got it and I wana feel you honey
Vetem degjo ti Zemer vetem shiko nje Femer si une Perfekt
Per ty per ty eshte OK

Eni:
I know you love me yeah I know you need me yeah
You going crazy yeah breaking down baby'
Love me yeah Need me yeah
Going crazy yeah Breaking down baby'

Noizy:
Going out of ma out out out of my mind...


Ky tekst u dërgua nga  bstyle17   DiellzaEK   HanaZ
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019