Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Wow (Feat. No-One & LB)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  41

Bounce oh oh sa mir po lun //
Wow, ti bone vec per mu //
Wow, Mir po dukesh //
Mir po dukesh //
Mir po dukesh //

Bounce oh oh sa mir po lun //
Wow, ti bone vec per mu //
Wow, Mir po dukesh //
Mir po dukesh //
Mir po dukesh //

Qik e shtrejt, qik krejt biznis //
Njo qe per veten bojn 17 Fiks //
Sosht e leht me nxon, si bohet von //
E sheh n'tona on sikur naper Stamboll // [Like]
Padyshim qe ma e mira n'cdo vend //
T'mat me sy edhe cdo kush e sheh //
Wow .. Yeah .. shum jom habit //
Ftyra e saj e bon Bling edhe n'Drit // [Like]
Bling to the Bling, Bling sa her qe vim //
Real qin per qin man kta krejt e din //
Jo s'jom tu shit mend thjesht inspirim //
Jom ma i miri, mat miren e kom n'krahun tim // [Like]
Wow .. Kadale deshu n'beat //
Mos t'vjen marre edhe pse osht Drit //
Jo so Gajle esht thjesht naci //
Se, i Bon do sene qe sen i bon njeri // [ey]

Bounce oh oh sa mir po lun //
Wow, ti bone vec per mu //
Wow, Mir po dukesh //
Mir po dukesh //
Mir po dukesh //

Bounce oh oh sa mir po lun //
Wow, ti bone vec per mu //
Wow, Mir po dukesh //
Mir po dukesh //
Mir po dukesh //

Sa her qe dalim ku do qe shkojna //
Krejt syt ka na, pi tjerve dallojna //
Ti vjen me ne, un e di se ta kona //
Nese ta lypi ama kishe lon a ? //
Wow .. daly .. Shum mir po dukesh //
Si thot Varrosi, si torta mas bukes //
Wow .. my lady .. Shum mir po dukesh //
Mos u nal dhe mos shko ma tutje //
Mos u nal DJ bon non stop //
s'Kena mu nal dej t'bona Fuck Tap //
Shishja merr ethe, bari qrt Flak //
S'ka sikur ne qe e bon ket nat //
Jena Oh .. Ti a .. Jo si ne ti Kur s'ki me pa //
Qoni durt krejt nalt ju n'haVa //
E bertitni krejt O.T.R .. O.T.R //

Bounce oh oh sa mir po lun //
Wow, ti bone vec per mu //
Wow, Mir po dukesh //
Mir po dukesh //
Mir po dukesh //

Bounce oh oh sa mir po lun //
Wow, ti bone vec per mu //
Wow, Mir po dukesh //
Mir po dukesh //
Mir po dukesh //

Ku ka ma mir se na 3 //
Lyp ton boten prap si ne s'gje //
Ndaq thyj koken, ndaq rri me ne //
Jena O.T.R, baby krejt perfekt //

Them Boys .. ey we are around them boys //
ah we are around them boys //
ey .. ey .. On top of the Rest jena krejt perfekt // [Like]
Ku ka ma mir se na 3 //


Ky tekst u dërgua nga Graphinko   GraphinkoSNoizy
Featuring: Noliman
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/03/2012


Noizy - Wow
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Wow".
3. Video është e këngës "Wow", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 0