Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Boja Me Dore Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  174

Yeah, I role with that big body benz when I enter
Pare qaq shum saqe nuk na dalin xhepat
Femna super fucking hot, s'ia ke iden fam
Bytht qaq t'fryme sikur ia kane honger grenzat

Shqipe nuk ma nin se qa mendon per mu
Rrepin un e kam n'dore prandaj shumica jan me mu
Shumica ty nuk dojn se je kurv me shum ftyra
Ta kisha hy n'shuplaka ftyres, s'po di ke cila

Kom peshe, kom bole, kom cuna me rrevole
Kush tha s'ia man ta provoje edhe le t'foli
Hyjm mrena midis nate, n`kry 1 patllake
Blic blic - oj nana jote kaq e pate!

Lahen hesapet, kujt i vjen afati
Cdo qen e ka diten e vet besom shoki
Mos u merakosni ju vazhdoni e kullosni
Kush ndahet prej tufe, fam, e kap Noizy

[Ref:]
Nese sheh inatci
boja, boja me dore
boja, boja me dore
boja, boja me dore
Coji 3-shat si kuror
boja me dore
boja, boja me dore
boja, boja me dore
(x2)

Nese e sheh lonin me kujdes jom nonsop tu qesh
Dhe buzqeshja m`shkon nga veshi n`vesh
Ciao amigo, mi chiamo Zinjo
OTR La Familia, il Padrino

I Gzushem kur foli dhe shpesh e perdori
Si keni shansat kurr me m'prish ket sens humori
S'kom shoke, kam vllezer kur flej ma rujn shpinen
I bojm prite problemit sepse kurr nuk i dihet, yeah

E kalumja e hidhur nga ish shoqeria
Ate qe t'bon i joti nuk ta bon as inatcia
Prandaj korr sukses dhe qendroj ne maje te tanve
Se kom msu nga e kalumja tash e di ca du ne t'ardhmen

Titulli "Rrepisti ma i mir n'Shqiptari"
Shumica me dojn dhe pakica m'kan zili
Dhe kjo zili qe zhvillohet brenda tyre
Kthehet ne inat pastaj ne shenja ftyre

[Ref:]
Nese sheh lnatci
boja, boja me dore
boja, boja me dore
boja, boja me dore
Coji 3-shat si kuror
boja me dore
boja, boja me dore
boja, boja me dore
(x2)

Prej fillimit kur ia nisa - rreperat i grisa
Jeni krejt fallc sikur made in china

Ju hyni thelle por s'dini not
Dhe s'di pse boni kot
Ju hyni thelle por s'dini not
I thom s'di pse boni kot, fam

Ku ka sukses vec aty mundesh me m'gjet, fam
Plot kallabllak - Lil Koli, Mali G, fam
Ti ke ni per my gang dhe shume me shume tjere
S'ka nevoj me i permend

Sepse kena lidhjet e tona, Amsterdam - Londra
Nuk ka penges shoki kur ec me koka
Bizneset tona jane me shum shifra
Qarkullon muzika, qarkullon muzika

Na jetojm sikur n'filma
Tash hajde ngjo per kto filma
Na jetojm sikur n`filma
Tash hajde ngjo per kto filma


Ky tekst u dërgua nga  FloriJan   GunzUpNoizy
Renditja: Top 200
Publikimi: 04/02/2014
Teksti: Noizy
Produksioni: Dj A-Boom


Noizy - Boja Me Dore
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boja Me Dore".
3. Video është e këngës "Boja Me Dore", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kartolina (3)

0
0
14

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 4