Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio
Top 200

Noizy - Sa Shume Te Du  (Feat. Nolian)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  28

Komente

Asnjë Koment

14/02/2014

2014-02-14T11:00:53

Featuring

Noliman

Këngë e albumit:

"The Hardest In The Market"
NOIZY:

S'TE DU PER INTERES
NUK PRES ASGJE PREJ TEJE
NESE M;BESON CA T'THASHE
DIJE QE TE DUA LADY

NJE ZEMER PER TY RREH DIKU
LARG QE NENSTOP ESHTE TU T'MENDU
TA DISH SE SA SHUM TE DU
TA DISH SE SA SHUM TE DU

NOLIAN :

VEC TI PO M'NJEH KOMPLET
UNE E TI SEKRETE S'KENA
TI JE MA E MIRE SE DIMRI
TI JE MA E NXEHTE SE VERA

T'VJEN ERA SHUME E MIRE
TI E DIN QE MU M'PELQEN TI
UNE T'JAP VEQ KOMPLIMENTE
SE E DI QE TY T'PELQEN

E MENDOJ HEREN E FUNDIT
PO M'KUJTOHET DHE E PARA
MBASI U TAKUM TU FOL
E SHKURT U DOKTE NATA

ME TY UNE NUK MERZITNA
TI NUK JE SI TJERAT CIKA
ME T'HUP E HUPI VETEN
SE PA TY UNE VETEM NIHNA

NOIZY:

S'TE DU PER INTERES
NUK PRES ASGJE PREJ TEJE
NESE M;BESON CA T'THASHE
DIJE QE TE DUA LADY

NJE ZEMER PER TY RREH DIKU
LARG QE NENSTOP ESHTE TU T'MENDU
TA DISH SE SA SHUM TE DU
TA DISH SE SA SHUM TE DU

YEAH NE KENAQEMI DHE TU NEJT KOT
UNE I THEM "JE BEAUTIFUL!"
I KERKOJ QE TE AFROHET
DHE TE ULET KETU ME MU

SE PER TY BOJ ANYTHING
YE ANYTHING JUST LET ME KNOW
EDHE NE FUND TE BOTES DO SHKOJ
NESE M'DUHET T'I BI RRETH BOTE

I RASHE RRETH E M'RRETH BOTES
I RASHE RRETH E M'RRETH BOTES
I RASHE RRETH E M'RRETH BOTES

SE TI ME NUK PASHE

I RASHE RRETH E M'RRETH BOTES
I RASHE RRETH E M'RRETH BOTES
I RASHE RRETH E M'RRETH BOTES

JO SI TI ME NUK GJEN

I FIND IT HARD BUT CAN'T HIDE IT NOW
IT'S REALLY HARD TO BELIEVE
THIS GIRL THAT I TRUSTED
SHE STOLED MY HEART FROM ME

I FIND IT HARD BUT CAN'T HIDE IT NOW
IT'S REALLY HARD TO BELIEVE
THAT GIRL THAT I TRUSTED
SHE STOLED MY HEART FROM ME

S'TE DU PER INTERES
NUK PRES ASGJE PREJ TEJE
NESE M;BESON CA T'THASHE
DIJE QE TE DUA LADY

NJE ZEMER PER TY RREH DIKU
LARG QE NENSTOP ESHTE TU T'MENDU
TA DISH SE SA SHUM TE DU
TA DISH SE SA SHUM TE DU

S'TE DU PER INTERES
NUK PRES ASGJE PREJ TEJE
NESE M;BESON CA T'THASHE
DIJE QE TE DUA LADY

NJE ZEMER PER TY RREH DIKU
LARG QE NENSTOP ESHTE TU T'MENDU
TA DISH SE SA SHUM TE DU
TA DISH SE SA SHUM TE DU


Ky tekst u dërgua nga Adisa Halimi
Më Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet