Më mbaj mend (për 1 muaj)


Noizy - Gipsy Lover

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gipsy Lover".
3. Video është e këngës "Gipsy Lover", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Noizy - Gipsy Lover  (Feat. Altin Sulku)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  211

Komente

14 🔥

Featuring

Altin Sulku

18/11/2014

2014-11-18T18:03:40+00:00REF:
I was lost in my way and there she was
with a few girlfriends singing this song
i couldn't stop looking the way she was
she was looking like a gipsy around the fire
i think that i'm a gipsy lover
i think that i'm a gipsy lover
i think that i'm a gipsy lover
i think that i'm a gipsy lover

Jan ndjenjat e forta qe kom per ty
esht menyra se si qesh spo ti heq dot syt
sidomos kur e shoh s'di se si t'veproj
Zemra boom boom
zemren smund ta kontrolloj
Zemer qesh ma shum se me ty po du 1 fotooo
n'syt tu n'syt e tu e shoh gjith boten
nese neser humbas gjithcka ca kam
nese jam me ty un zemer krejt i kam
Gjithcka esht Zero para teje gjithmon princesh do jesh anash meje
Gjithcka esht Zero para teje gjithmon princesh do jesh anash meje
Zemer qesh me shum se me ty po du 1 fotoo
N'syt e tu n'syt e tu shoh gjith boten
Nese neser humbas gjithcka ça kam
Nese jam me ty un zemer krejt i kam

REF:
I was lost in my way and there she was
with a few girlfriends singing this song
i couldn't stop looking the way she was
she was looking like a gipsy around the fire
i think that i'm a gipsy lover
i think that i'm a gipsy lover
i think that i'm a gipsy lover
i think that i'm a gipsy lover

Altin Sulku:
humbur gjate rruges dhe ja tek e shoh
me shoqet perreth kendonim tok
syt nga ajo si ndaja dot
kercente perreth zjarrit si nje gipsy
u duka si nje gipsy lover,u duka si nje gipsy lover
u duka si nje gipsy lover
sikur me ndryshoi gith bota heeeej
te tjeret kot sa lodhen si ti se bon asnjo
ti ke dicka speciale qe trupi ma kerkon
ne fakt je pak ma ndryshe ne fakt je shum ma ndryshe
dhe shoqet e tua ty te kan zili
te tjeret kot sa lodhen si ti se bon asnjo
ti ke dicka speciale qe trupi ma kerkon
je pak ma ndryshe ne fakt je shum ma ndryshe
dhe shoqet e tua ty te kan zili

REF:
I was lost in my way and there she was
with a few girlfriends singing this song
i couldn't stop looking the way she was
she was looking like a gipsy around the fire
i think that i'm a gipsy lover
i think that i'm a gipsy lover
i think that i'm a gipsy lover
i think that i'm a gipsy lover

nuk e di ku e humba udhen
as nuk e di se si erdha ktu
po kur te pash ty e gjeta rrugen
thash te lutem ne se vjen me mu
round and round we go, round and round we go
round and round we go oye my lover
round and round we go, round and round we go
i'm making you just to be my lover

REF:
I was lost in my way and there she was
with a few girlfriends singing this song
i couldn't stop looking the way she was
she was looking like a gipsy around the fire
i think that i'm a gipsy lover
i think that i'm a gipsy lover
i think that i'm a gipsy lover
i think that i'm a gipsy lover


Ky tekst u dërgua nga JONI O.T.R0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet