Më mbaj mend (për 1 muaj)

Noizy - Shut The Place Down (Feat. Varrosi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  142

Smoking that bob marley
that gucci and cavally
ska problem per pare aha
ktu kam ardh per party
festojm deri sa zbardhi
Smoking that Bob Marley aha aha,

we shut the place down 4x

Na nuk bojm beef neper internet,
Kena klubin plot sikur esht qytet,
Femna nkrah tem Ka present,
Parja e trash sikur Esht dyshek,

Rolling and rolling and rolling and rolling,
Palosen palosen palosen,
akuza akuza akuza pa fund,
Na japim cash mbyllim dosjen,

Ata mtestojn Por nuk Kam Difekt,
Per rrep tjap garanci per jet,
Dukem rrug Por jam intelekt,
Dukem rrug Por jam intelekt,

Dhe ata jo smun e bojn si ne,
Kallxom Kush mund e Bon ket si ne,
Rradha Esht teper e gjaat
Sa nuk dihet se si do hyn mren,
-Shishet po vin krejt si tren,
- Klubi per pak Ka mu shem,
Cunat kan pi qaq shum ish me botin ti shoku kupton?

Ca po ndodh Ca po ndodh ca po ndodh ca po ndodh I love it :

Chorus:
Smoking that bob Marley,
That Gucci and Cavalli,
Ska problem per pare aha,
Ktu Kam ardh per party
Festojm deri sa te zbardhi,
Smoking that bob Marley aha aha,

We shut the place down.

Varrosi rap:
Man a walk in and I shut it down
No am not skepi but I shut it down
Hala jena mbreter still got the crown
Fallcot u largun tvertetit su ndan

Rrepi per mu shoku sAsht problem
Beati pa mu si ti pa oksigjen
Normal o hit me zinin nrefren
Coz we shut it down and we do it again

Yea das not me
Me u perzi me estraden das not me
Di shum gjona boj sikur nuk Di
Na I ngulim ju I firmosni
Na nuk kerkoj falje
Ca kom thon e kom thon me dashje
Ndryshoni rrugen mos tboj perplasje
Man to hevy Tnxjerr prej autostrade

Otr we rrolling
Suksesin PO e korrim
Ajo do me e majt secret SE e ka ngju lil kolin
Ajo PO vjen ke une every time I come around
SE Kur erdhi ke hoteli U know I shut it down

Chorus:
Smoking that bob Marley,
That Gucci and Cavalli,
Ska problem per pare aha,
Ktu Kam ardh per party
Festojm deri sa te zbardhi,
Smoking that bob Marley aha aha,

We shut the place down.


Ky tekst u dërgua nga zybaNoizy
Featuring: Varrosi
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/04/2016


Noizy - Shut The Place Down
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shut The Place Down".
3. Video është e këngës "Shut The Place Down", por nuk këndohet nga Noizy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Noizy:


Komente 2