Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nora Muqaj - Ti Je Vetem Nje Pimp (Feat. Genc Prelvukaj)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nora
Ti je vetem nje njeri i
thjesht por one be nje
mako qe mendon veq
ne seks bari dhe raki
per te kun zemer te
duhet pun one i stehem
nuk jam baby un ti nuk
je keq baby ka shum qe
flejn me ty un dua tjeter
jet nuk mundem te jetoj
me ty,gjerat me tjeter
femen n'shtrat shtrihesh
i qet qdo fjal qe tash e
thua ka veq nje kujtim te zbeht...

RefreN 2x
Ti je vetem nje pimp baby
qe jeton vetem ne shtrat
femen po jo e till baby qe
te jem me ty vetem per nje nat.

Groph Monte
Yeh 24 ne 7 koh e gjat
mendoj per ty qdo nat
nora per ty kisha jetu
edhe n'torabora ne
shatora ku bjen bora
ku nuk ka as tranzistora
ku ska rrym e as motorra
ku ka pleshta edhe morra
per ty nora per veq meje
kallet edhe shoqja flora
edhe motra vet vlora qe
pin uiski me drejtora e pastaj
doggi style ne radiatora per
ty nora ishin nda prej grave
shum profesora per ty nora
perveq meje kallet edhe shoku
ibra me prej ardhje nga dibra
qe ton diten rri ne libra edhe
qeni shokut tem qamili ty nuk
t'leh ti nuk je alkohol por qdo
mashkull ti e deh ni plak pat
than ta nora shkupi u dridh
te lavdrova shum po pernime
je per ty thon edhe ni sen
por se di a osht e vertet qe
luan krasniqi tu ngajt mas
teje e ka hup meqin leht.

Refren 2x
Ti je vetem nje pimp baby
qe jeton vetem ne shtrat
femen po jo e till baby qe
te jem me ty vetem per nje nat.

Nora vers 2
Ti je vetem nje njeri i
thjesht por one be nje
mako qe mendon veq
ne seks bari dhe raki
per te kun zemer te
duhet pun one i stehem
nuk jam baby un flasim
qeshim pim kcejm thejm
por mos e qo me gjat baby
sdua tjem ne shtratin tend
vetem per nje nat baby nuk
eshte te jesh gjithmon te
te jesh gjithmon vet i dyt
ne shtrat dhe ne dhom
e qo ma gjat baby..

Refren 2x
Ti je vetem nje pimp baby
qe jeton vetem ne shtrat
femen po jo e till baby qe
te jem me ty vetem per nje nat


Ky tekst u dërgua nga Besfort Terpezalia Nga Vitia


Nuk kemi video për këtë këngë.


Nora Muqaj
Featuring: Genc Prelvukaj
Publikimi: 10/09/2008


Nora Muqaj - Ti Je Vetem Nje Pimp
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Vetem Nje Pimp".
3. Video është e këngës "Ti Je Vetem Nje Pimp", por nuk këndohet nga Nora Muqaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nora Muqaj:


Komente 0