Më mbaj mend (për 1 muaj)

NRG Band - As The Other Day Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  9

Just when i'm started to
love you as a crazy Fool
Sadly you walk away
leaving me in million peaces

Even though we're quit in tears
understanding all your fears
i acceptly so hear
sing on high out there

2x
Do not disapoint me
if you see me there
Do not turn away
as the other Day

Tomorrow please stay
wait a bit OK
Do not walk away
as the other Day

Tuesday was the day we met
January Cold as that
Never do i do forget
Out of kisses snow was falling
We quit now Long ago
Yet i hope and in the end
if not Love is anymore
We're in mean good friends
NRG Band
Publikimi: 01/12/2011
Teksti: Mithat Sadiku


NRG Band - As The Other Day
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "As The Other Day".
3. Video është e këngës "As The Other Day", por nuk këndohet nga NRG Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga NRG Band:


Komente 0