Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

NRG Band - Open Up Your Eyes

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Open Up Your Eyes".
3. Video është e këngës "Open Up Your Eyes", por nuk këndohet nga NRG Band.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

NRG Band - Open Up Your Eyes  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Teksti:

Mithat Sadiku

Këngë e albumit:

"Nr. 4: Ashtu Sikur Dje"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2011

2011-11-30T23:00:00+00:00Open Up Your Eyes ...

A brand new white … paper, ment to be …
Letter, right … sent to her from me …
Please do not … forget to remember …
Ev'ry dot … written by a sender …

You were born, to be there, for the only reason
To bring me fever … each and ev'ry season …
You're ev'ry smile & cry … to eternity …
Now on do belong to me, to me …

No matter … what I say …
I rely … on you always …
No matter … what I do …
I know I … can count on you …

Open up … your eyes so wide …
As wide as see as wide as sky …
Oh so I … I could I …
I could swim & fly inside …

A safe & hidden garden in the dark …
A place forbidden … by a lazy bark …
There is angel … nasty playing darts …
Who's sudden target … today is my heart …

Heaven know's it … now that you are mine ...
that I will love you … till the end of time ...
Forever remaining … my strongest desire …
My everburning … everlasting fire …

No matter … what I say …
I rely … on you always …
No matter … what I do …
I know I … can count on you …

Open up … your eyes so wide …
As wide as see as wide as sky …
Oh so I … I could I …
I could swim & fly inside …


Ky tekst u dërgua nga Mithati
Më Shumë Këngë Nga NRG Band:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet