Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nusret Kurtishi - I Lartësuar Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  4

O Krijues I Gjithësisë
Ja Rabbel Alemin
I Meshirshem Meshirues
Ja Rahmanu ja Rahim
Me I Miri Je Dhurues
Ja Hajre Razikin
Ti Je ma i miri Gjykues
Ahkemul Hakimin

Vetem Ty tbesoj Amentubilah
Te Falenderoj Elhamdulilah
I Lartsuar Je Subhanallah
Pervec Teje tjeter Zot nuk ka
La ilahe ila ente ja Allah

Ti Degjon dhe sheh gjithcka
Ja Semiun Besir
N'zemrat tona din cka ka
Ja Alimun Habir
Kush pendohet Ti e fal
Ja Rahman ja Rahim
Vetem Ty te lus pa ndal
O I dashur Zoti im


Nusret Kurtishi - I Lartësuar Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Lartësuar Je".
3. Video është e këngës "I Lartësuar Je", por nuk këndohet nga Nusret Kurtishi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Nusret Kurtishi:


Komente 1