Më mbaj mend (për 1 muaj)

Odeta - Jabanxhiu Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Sjam pijanec,as kumarxhi
pas grave jo nuk shkoj
prap nuk me del kur llogaris
jeten sdi si ta kaloj

Jabanxhi ne shtepin time jam
t'vetmen pasuri femijet kam
mos m'i shiko syt se shum kam qar,
por shikoma shpirtin qelibar.

Ty pasanik mos me percmo
dhe pse jam fukara
ty gjakun tim,
ty ndershmerin smund ta blesh dot me para

E puna madhe, me kostum
s'te vjen era djers vetem parfum
se i pasur sduhet te harrosh
ne dy metra vend dhe ty do shkosh..


Ky tekst u dërgua nga Fatmira

Odeta - Jabanxhiu
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jabanxhiu".
3. Video është e këngës "Jabanxhiu", por nuk këndohet nga Odeta.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Odeta Dervishi:


Komente 0