Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olidena - S'jena Na Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Nuk e di pse prap te kerkoja
Dhe pse ti me le un te shkoja
C'do sekond me ty perjetoja
You feel, don't feel me anymore

Ja ke nis senin, ja ke nis senin
you just wanna play the game
se ke lon venin, se ke lon venin ee ee

Dhe ne c'do kujtim arsye kerkova
Per ty veten time harrova
Tani me nuk je in my life my lover
You know me, yeah don't call me babe

Jena na eee, s'jena na eee
Jena na eee, s'jena na eee
Na na na eee, s'jena na eee
Jena na eee, t'kam e m'ke

Si mund te kerkoj nje tjeter, jo ty
Si t'ja fal atij c'do puthje, dhe shikim

Ja ke nis senin, ja ke nis senin
But there's something you don't know
Se ke lon venin, se ke lon venin ee ee

Dhe ne c'do kujtim arsye kerkova
Per ty veten time harrova
Tani me nuk je in my life my lover
You know me, yeah don't call me babe

Jena na eee, s'jena na eee
Jena na eee, s'jena na
Na na na eee, s'jena na eee
Jena na eee, t'kam e m'ke

Now hey
Now that I feel you far, I will fall apart
But no matter what, I just had enough

Ja ke nis senin, ja ke nis senin
But there's something you don't know
S'jena na, s'jena na no more noooNuk kemi video për këtë këngë.


Olidena
Publikimi: 05/05/2017
Muzika: Alfred Sula
Teksti: Olidena & Juna


Olidena - S'jena Na
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'jena Na".
3. Video është e këngës "S'jena Na", por nuk këndohet nga Olidena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Olidena:


Komente 0