A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Top 200

Olta Boka - Anna


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  19

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/11/2011

2011-11-17T00:00:00

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Adrian Hila

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2011


Pse duhej ta shikoja
As vetes si besoja
Druhem te ta them tani
Po puthte dike tjeter
U zbardha si nje leter
U drodha si te ishe ti

Frikem te ta them
Ti ate e ndjen
Ai seshte ai qe mendoje ti
Mos e prit mos e prek mos e puth me ti

Refrain:
Anna nuk po mundem, Anna si ta them une, Anna nuk e dije se ne krahe te kujt ti flije
Anna si ta them une, Anna mos e prit me Anna eshte harruar me nje tjeter perqafuar
Anna

Po puthte dike tjeter
U zbardha si nje leter
U drodha si te ishe ti

Frikem te ta them
Ti ate e ndjen
Ai seshte ai qe mendoje ti
Mos e prit mos e prek mos e puth me ti

Refrain


Ky tekst u dërgua nga  jessikaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019