Më mbaj mend (për 1 muaj)

Olsa & Olta Miftari - Nënës Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


[OLSA:]
Nene Ti Je Drite Je Dashuri
Nene Ti Je Jete Plot Gjalleri
Cdo Dite Me Fal Shume Ngrohtesi
Me Fal Buzeqeshje Pa Kufi

[OLTA:]
E Embel Me Vjen Fjala Jote
Me E Shtrenjta E Kesaj Bote
Nene Je Diell I Pashuar
Thesari Im Me I çmuar

[OLSA & OLTA:]
E Vogel Eshte Bota Pa Kengen Dashuri
Cdo Bazat E Jetes Ti I Fal Per Cdo Femije
Je Me E Embela Pjese E Kesaj Bote,
E Madhe E Delire Eshte Kjo Zemra Jote

[OLTA:]
Ti Je Dielli Je Hena Ime,
Ti Me Je Shpresa E Perqafime
Me Bene Te Ndjej,Te Enderroj,
Ne Boten Time Te Besoj

[OLSA:]
Edhe Kur Qesh Edhe Kur Qaj
Ne Kur Do Nisje E Me Faj,
Dora E Saj Me Qeteson
Me Perkedhel Me Ledhaton

[OLSA & OLTA 2x:]
E Vogel Eshte Bota Pa Kengen Dashuri
Cdo Bazat E Jetes Ti I Fal Per Cdo Femije
Je Me E Embela Pjese E Kesaj Bote,
E Madhe E Delire
Eshte Kjo Zemra Jote

Aaaaaaaaaa.


Ky tekst u dërgua nga MELISA DHE RINA MUSA MITROVICEOlta dhe Olsa Miftari
Publikimi: 07/03/2019
Orkestrimi: Naim Qukiqi
Video Produksioni: RGB Entertainment


Olsa & Olta Miftari - Nënës
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nënës".
3. Video është e këngës "Nënës", por nuk këndohet nga Olsa & Olta Miftari.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

8

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Olta dhe Olsa Miftari:


Komente 4