TEKSTESHQIP

Stresi
Jump, Jump
Lyrics
(Feat. Omerta & Bledi Milioneri)

Reff...x2

Everyboby in the house
gonna jump jump
U my people in the house
gonna jump jump
U my bitches in the house
gonna jump jump
Put ur hands to the air
jump jump jump

STRESI

Ej une jom JUMP boj biznes
mthojn stres se pi kujt sen S`pres
jom manjak e per femna une vdes
rri me to pa limit deri n`mengjes
put ur motherfakez handzz up
put ur motherfakez gunzz up
nese ki nevoj telefono 911 osht
nr jem i orve tvona banesen ku e ki

2..
Jump everoyne du mi pa kejt nkom
qa doni ju une kejt i kom
muzik bitee lek dhe hite
se vras mendjen per gjona tjera
ku do qe shkoj me veti kom gangstera
po ti vetem dridhu
po deshe hidhuu
jo nga ballkoni se mduhesh per ma von..dot mbaj n`telefon
tet them se ku jom

Reff...x2

Everyboby in the house
gonna jump jump
U my people in the house
gonna jump jump
U my bitches in the house
gonna jump jump
Put ur hands to the air
jump jump jump

3..
origjinale seksuale me shkatron
kur ti fillon e zhvishesh
trupi yt me eksitonn
po pa nisur akoma mir
ti qdo gje perfundon
po me dridhesh kejt pa pritur
si ne bythe ke sampon
por ste ka then koreni
se tani ka nis termeti
plot vajza superseksi
dhe me quna prej verteti
shishet lart ooooo
duart lart ooooo
te gjithve bashk me muaa
t`ju degjoj ooooo

une dii si ta bej qe tii
te hidhes sa anej knej
sa te ...( )
percill adrenalin
koken gati me bo krim
...........................( )
dhe vazhdooo asniher ti
mos ndaloo
.......................( )
se qa boj femnes asniher
nuk ja pertoj
por tani du vetem vetem
vetem lart te shkoj

Reff...x6

Everyboby in the house
gonna jump jump
U my people in the house
gonna jump jump
U my bitches in the house
gonna jump jump
Put ur hands to the air
jump jump jump

Jump jump jump jump
jump jump jump jump

DËRGOI:
Rryma muzikore:
Hip-Hop
Renditja:
Top 200