TEKSTESHQIP

Orgito Dapa
Dashni Pa Fjale
Lyrics

Dua ti them asaj zemrat nuk kan faj
dikur jemi dasht nganjehere dhe qaj
dua ti them asaj zemrat nuk kan faj dikur jemi dasht nganjehere dhe qaj

REF.:
Un me ty nuk jam tani dikush tjeter esht me ty a te perkedhel ai jo jo se di un me ty nuk jam tani dikush tjeter esht me ty a te perkedhel ai jo jo se di

Kurr mos ja trego ditet qe kalum
nganjehere kujto sa shum u dashurum
kurr mos ja trego ditet qe kalum
nganjehere kujto sa shum u dashurum

DËRGOI:
INFO
Më datë 8 Shkurt 2023, Orgito Dapa publikon videoklipin "Dashni Pa Fjale". Muzika e këngës u punua nga vetë Orgito Dapa, teksti u shkrua nga Rioo, ndërsa për orkestrimin u kujdes Samuel Kodra.