A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Orinda Huta - Tani E Di


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/11/2002

2002-11-01T00:00:00

Music & Lyrics:

Flori Mumajesi

Music, Lyrics & Arrangement:

Adrian Hila

Participating in

Kënga Magjike 2002


Tani e di
jetoj me frymen tende c'do dite
tani e di, se sa te dua
po kendoj per ty, shpirti yte eshte zeri ime ne parajse me qojne buzet e tua

Se dua te te puth c'do mbremje deri ne mengjes
Dua te te them te dua, dhe pastaj te vdes
Se dua te te puth c'do mbremje deri ne mengjes
Dua te te them te dua, dhe pastaj te vdes

Te dua, te dua, te dua, te dua, te dua
dhe ti e di mire, ti e di mire
qaj, qaj, qaj, qaj dhe qesh ku je ti?
Te dua, te dua, te dua, te dua, te dua
dhe ti e di mire, ti e di mire
qaj, qaj, qaj, qaj dhe qesh ku je ti?

Se dua te te puth c'do mbremje deri ne mengjes
Dua te te them te dua, dhe pastaj te vdes

Tani e di
jetoj me frymen tende c'do dite
tani e di, se sa te dua
po kendoj per ty, shpirti yte eshte zeri ime
ne parajse me qojne buzet e tua

Se dua te te puth c'do mbremje deri ne mengjes Dua te te them te dua, dhe pastaj te vdes Se dua te te puth c'do mbremje deri ne mengjes Dua te te them te dua, dhe pastaj te vdes

Te dua, te dua, te dua, te dua, te dua
dhe ti e di mire, ti e di mire
qaj, qaj, qaj, qaj dhe qesh ku je ti?
Te dua, te dua, te dua, te dua, te dua
dhe ti e di mire, ti e di mire
qaj, qaj, qaj, qaj dhe qesh ku je ti? (2x)

Se dua te te puth c'do mbremje deri ne mengjes
Dua te te them te dua, dhe pastaj te vdes


Lyrics submited by Liridona
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019