Më mbaj mend (për 1 muaj)

Orinda Huta & Sony NRG - Xhan, Xhan  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Maratona E Këngës Popullore Qytetare, Vol. 4"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Sony NRG

01/05/2006

2006-04-30T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Xhan, Xhan" kënduar nga Orinda Huta & Sony NRG.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Orinda Huta & Sony NRG i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Orinda Huta:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet