TEKSTESHQIP

Orinda Huta
Harrova Te Marr Fryme
Lyrics

Harrova trupin tim ta prek ta ndjej
Gjithcka une kam harruar tek ty e gjej
Harrova trupin tim ta prek ta ndjej
Gjithcka une kam harruar tek ty e gjej
Harrova shpirtin tim
Ti meriton edhe me shuuuuuume.
Harrova trupin tim ta prek ta ndjej
Gjithcka une kam harruar tek ty e gjej
Harrova shpirtin tim
Une do te fal edhe me shuuuume
Harrova te marr frym te jetoj
Harrova veten time nuk gaboj
Ti meriton edhe me shuuume
Ti meriton ti meriton ti me shume
Mundohem te kuptoj pse nuk ndoloj
Se ndjeri nje njeri qe s'egziston
Trishtimi mbyt kur te kujtoj
3x{Harrova trupin tim ta prek ta ndjej
Gjithcka une kam harruar tek ty e gjej
Harrova shpirtin tim
Ti meriton edhe me shuuuuume
Harrova trupin tim ta prek ta ndjej
Gjithcka une kam harruar tek ty e gjej
Harrova shpirtin tim
Une do te fal edhe me shuuume

DËRGOI:
INFO
Muzika dhe teksti e përshtati Flori Mumajesi, teksa këngën e orkestroi Andy Gramm.