Më mbaj mend (për 1 muaj)

Osman Imeraj - E Kujtoj Sonte Ate Nate Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  4

E KUJTOJ SONTE ATE NATE KUR NE DY ISHIM BASHK KUR MI FALE BUZT E TUA KUR ME THE DHE SHUM T'DUA.
PO SONTE KU JE TI KU MBET AJO DASHURI AS UN VET NUK E DI.
KU U TRET AJO DASHURI PO KESHTU E PASKA JETA TMASHTRON SHPESH HER E SHKRETA.
KESHTU FATI PASKA DASHT NE TE DY TMOS JEMI BASHK.
NE KETE NATE SPASKAM GJUM NE SY I KUJTOJ DITET ME TY ATHU SONTE KU JE TI KUR TI FLET PER DASHURI

E KUJTOJ SONTE ATE NATE KUR NE DY ISHIM BASHK KUR MI FALE BUZT E TUA KUR ME DHE SHUM TDUA PO SONTE KU JE TI KU MBET AJO DASHURI AS UN VET NUK E DI KU U TRET AJO DASHURI PO KESHTU E PASKA TMASHTRON SHPESH HER E SHKRETA KESHTU FATI PASKA DASHT NE TE DY TE MOS JEMI BASHK NE KET NATE SKAM GJUM NE SY I KUJTOJ DITE ME TY ATHU EDHE SONTE KU JE TI KUR TI FLET PER DASHURIPublikimi: 22/05/2020
Orkestrimi: Labinot Mezini

1

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Osman Imeraj:


Komente 0


Osman Imeraj - E Kujtoj Sonte Ate Nate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Kujtoj Sonte Ate Nate".
3. Video është e këngës "E Kujtoj Sonte Ate Nate", por nuk këndohet nga Osman Imeraj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.