Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Overlord - Meri Lekt

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Meri Lekt".
3. Video është e këngës "Meri Lekt", por nuk këndohet nga Overlord.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Overlord - Meri Lekt  (Feat. F-boogie)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

F-Boogie

07/06/2009

2009-06-07T08:39:43+00:00[Intro - Overlord]

O menn
O to the L
F-Boogie
Ca1baL Madafaka

[ Refren ]

- Kejt ju munoni .. po o ca1bali perfekt //
- Kejt ju munoni .. po o ca1bali perfekt //
- Kejt ju munoni .. po o ca1bali perfekt //
- Kejt ju munoni .. po o ca1bali perfekt //

- *pussy* meri lekt .. *pussy-pussy* meri lekt //
- *pussy* meri lekt .. *pussy* hajde meri lekt //
- *pussy* meri lekt .. *pussy-pussy* meri lekt //
- *pussy* meri lekt .. *pussy* hajde meri [PRIT] //

[ Verse 1 - OverLord ]

- Qa je qu pesh honey .. une s'pasna flow //
- Une ta dridhi ASS'in .. sa here lshoj zo'o //
- Ju kejt e dini se kush nonen koka heki //
- Ty t'qesin lot syt sa here une t`preki //

- Un e kom lekin .. pra e ha burekin //
- Kush nuk e ka .. aj le ta kqyr lejlekin //
- Mere 1 kaq ndaq .. ose leje OOOPS //
- Qu dridhe se ky bit u bo me Fruity Loops // [ ey ]

- Une s'po du ty me ta thy shum .. Ta lo omel besom o llokum //
- Sa here vjen Ca1bali bon bum .. a po do pak a shum ajt dathja gjum //
- Se na tash venin e par e kena .. S'do me me na ni ajt ma qanena //
- Qka nuk shitet na e blena .. Koken ule se ta thena //

- Kejt po menojna T-Pain a //
- Lil Wayne a .. hajde qu kcejna //
- Un jom i pari shawty e nuk jom i pesti //
- Une ta boj rrafsh sikur BiG Nasty //

[ Refren ]

- Kejt ju munoni .. po o ca1bali perfekt //
- Kejt ju munoni .. po o ca1bali perfekt //
- Kejt ju munoni .. po o ca1bali perfekt //
- Kejt ju munoni .. po o ca1bali perfekt //

- *pussy* meri lekt .. *pussy-pussy* meri lekt //
- *pussy* meri lekt .. *pussy* hajde meri lekt //
- *pussy* meri lekt .. *pussy-pussy* meri lekt //
- *pussy* meri lekt .. *pussy* hajde meri [PRIT] //

[ Verse 2 - F-Boogie ]

- Pussy meri lekt .. pussy-pussy meri lekt //
- Kom sexy dialekt .. qashtu nina ma perfekt //
- Knoj edhe pa efekt .. ndaq edhe me efekt //
- Stil edhe rape sa dush .. ku ka ma perfekt //

- Ndash hajde vet ndash hajde me 20 .. nese ti ki ftoft na ta bojm nxet //
- Doket shum thjesht po nuk o let .. qoje kryt po hekri kerset //
- U nise me t`bardh qe t`dulen t`zit .. kanibalin sun e nal phu ti qifsha fmit //
- U raportiten alltit ke sen paprit .. shipka mu thy po jav theva kryt //

- Jom i pa'prekt .. mu sun em prek as Kfori //
- Un repovati per qef .. a ju pi zori //
- Mu m'qet televizori e ty tranzistori //
- Ju veq po hani me goj s'pe dini kush o okupatori //

- A po doni me pa a po doni me ngu .. Hitin e ri qe mun mi ju palu //
- N`Gilan tu jetu rep tu prodhu .. ment i ki tjeter kun a ti nuk ke shku //
- A po do me provu se qka di me maru .. ku muna me shku qka muj me importu //
- Ti ki qef mem provoku po un spo du .. nime s`jeni sen per mu ju keni deshtu //

[ Refren ]

- Kejt ju munoni .. po o ca1bali perfekt //
- Kejt ju munoni .. po o ca1bali perfekt //
- Kejt ju munoni .. po o ca1bali perfekt //
- Kejt ju munoni .. po o ca1bali perfekt //

- *pussy* meri lekt .. *pussy-pussy* meri lekt //
- *pussy* meri lekt .. *pussy* hajde meri lekt //
- *pussy* meri lekt .. *pussy-pussy* meri lekt //
- *pussy* meri lekt .. *pussy* hajde meri [PRIT] //

- Kejt ju munoni .. po o ca1bali perfekt //
- Kejt ju munoni .. po o ca1bali perfekt //
- Kejt ju munoni .. po o ca1bali perfekt //
- Kejt ju munoni .. po o ca1bali perfekt //


Ky tekst u dërgua nga  ardian
Më Shumë Këngë Nga Overlord:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet