Më mbaj mend (për 1 muaj)


Pandora - Sa Per Sy E Faqe

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Per Sy E Faqe".
3. Video është e këngës "Sa Per Sy E Faqe", por nuk këndohet nga Pandora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pandora - Sa Per Sy E Faqe  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Diamant"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00kush me mori dhe me rriti
as njeri veq teje sditi
une jetime pa ty jam
nane e babe un ty te kam
o djalo shpirtin tim
une e fali veq per ty
se te dua sa kjo bote
ti per mua je dhe zot

refreni:
Sa per sy e faqe, sy e faqe
une nuk qaj si tjera vajza
se une ty te dua,ty te dua
shpirti kot s'vajton

nuk e dita se ka hile
gjith kjo bote ku ti me rrite
nate e dit jetoj n'siklet
ah kjo jet pa ty s'eshte jet
o djalo shpirtin tim
sot e fali veq per ty
se te dua sa kjo bote
ti per mua je vet zot

refreni:
Sa per sy e faqe, sy e faqe
une nuk qaj si tjera vajza
se une ty te dua,ty te dua
shpirti kot s'vajton


Më Shumë Këngë Nga Pandora:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet