Më mbaj mend (për 1 muaj)


Pandora - Nje Shikim

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Shikim".
3. Video është e këngës "Nje Shikim", por nuk këndohet nga Pandora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pandora - Nje Shikim  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Diamant"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2007

2007-11-30T23:00:00+00:00Nje Shikim mu me bon qe ta kuptoj se sa te urrej,
kur me thu te dashuroj vetem vec nje fjal dhe jam gati tet haroj
vetem vec nje hap dhe nga jeta det largoj, se nuk te duroj, se nuk te duroj..

R.x1
Ti se din se sa me dhem kur zerin ta degjoj
por nuk mundem te vazhdoj se nuk te besoj,
i mundohesh me dhurata zemren te ma blejsh
por rinin qe ma ke humb kur me sdo t'ma kthejsh.

Nje mi her un gabimet ti kam fal e
kur ti ke qesh un kam pritur duke qja..dhe cdo moment e
kam jetuar vec per ti,
kur ishe vet un gjithmon kam qan ati,
pse e vrave dashurin,pse e vrave dashurin..

R.x1
Ti se din se sa me dhem kur zanin ta degjoj por nuk mundem ta vazhdoj se nuk te besoj
ti nuk mundesh me dhurata zemren te ma blejsh
por rinin qe ma ke humb kur me sdo t'ma kthejsh

R.x1
Ti se din se sa me dhem kur zanin ta degjoj por nuk mundem ta vazhdoj se nuk te besoj
ti mundohesh me dhurata zemren te ma blejsh
por rinin qe ma ke humb kur me sdo t'ma kthejsh


Ky tekst u dërgua nga By Mss.p...
Më Shumë Këngë Nga Pandora:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet