Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pandora - Ti Te Une E Ke Adresen Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


pse mse flet e nuk me shikon
un e di se ti mua me don
kam ra ne hal si tja boj me ti ne
n'dashuri nja dhe nja bojn dy

ti te un e ke adresen
tjeter rug nuk ka
ma jep flajen ta jap beset
pishman ske me i ra

ti te un e ke adresen
tjeter rug nuk ka
ma jep flajen ta jap beset
pishman ske me i ra

syt e tu tregojn dashurin
nese hesht aspaak ske dobi
mos ri larg zemren se e don
se kuptoj kush po te pengon

ti te un e ke adresen
tjeter rug nuk ka
ma jep flajen ta jap beset
pishman ske me i ra

ti te un e ke adresen
tjeter rug nuk ka
ma jep flajen ta jap beset
pishman ske me i ra

boje zemren gur
dhe eja ti tek un
se vitet kalojn
e nuk kthehen kurr

ti te un e ke adresen
tjeter rug nuk ka
ma jep flajen ta jap beset
pishman ske me i ra

ti te un e ke adresen
tjeter rug nuk ka
ma jep flajen ta jap beset
pishman ske me i ra


Ky tekst u dërgua nga berlindaist1Pandora
Publikimi: 16/12/2012
Teksti: Hazbi Thera
Muzike & Ork: Hekuran Hoxha


Pandora - Ti Te Une E Ke Adresen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Te Une E Ke Adresen".
3. Video është e këngës "Ti Te Une E Ke Adresen", por nuk këndohet nga Pandora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pandora:


Komente 0