A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Pandora & Adnan Daci - Kur Jam Kan Nje Vakt I Ri


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/07/2013

2013-07-19T14:56:19

Më Shumë Nga

Adnan DaciKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kur Jam Kan Nje Vakt I Ri" kënduar nga Pandora & Adnan Daci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Pandora & Adnan Daci i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019