Më mbaj mend (për 1 muaj)


Pandora - Vetmia Të Mbytë

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetmia Të Mbytë".
3. Video është e këngës "Vetmia Të Mbytë", por nuk këndohet nga Pandora.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Pandora - Vetmia Të Mbytë  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Vullnet Ibraimi

Video Produksioni:

BUG Production

Komente

Asnjë Koment

21/04/2019

2019-04-21T16:58:45+00:00Thonë kur dashuron, fort rreh zemra ndriqojnë sytë
Sa përfundon fillon e vuan, vetmia të mbytë...
Kam shumë net pa gjumë dhe askush nuk e kupton,
Unë nuk jam e vetmja femer që një herë gabon.

Refreni:
Jo jo jeta s'të falë dhe pse çdo gabim e ka një hall.
Po po kush do lëndoj dhe dhimbjen vet do e provoj.

E mbytur në lot, nuk e harroj sa jam munduar
Ti lë zemrës veç kujtime, m'shkoj mundimi kot...
Kam shumë net pa gjumë dhe askush nuk e kupton,
Unë nuk jam e vetmja femer që një herë gabon

Refreni:
Jo jo jeta s'të falë dhe pse çdo gabim e ka një hall.
Po po kush do lëndoj dhe dhimbjen vet do e provoj.

Kam harruar ta ngushëlloj zemrën time në këtë natë,
Sonte vetën ta uroj t'kisha pas dhe un pak fat...

Kartolina (2)

7
13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Pandora:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet