Më mbaj mend (për 1 muaj)


Parashqevi Simaku - Koha Nuk Na Pret
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Koha Nuk Na Pret".
3. Video është e këngës "Koha Nuk Na Pret", por nuk këndohet nga Parashqevi Simaku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Parashqevi Simaku - Koha Nuk Na Pret  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Muzika:

Ferdinand Deda

Pjesëmarrëse në

Festivali i 26-të në RTSH

Komente

Asnjë Koment

01/12/1987

1987-11-30T23:00:00+00:00tik tik tak tik tik tak kalojne oret shpejt e shpejt tik tk tik tak tik tik tak tani gjith cka me thote te ece ndaj vrapoj qe ti htem dicka te re dhe une tani mbi supe kohen time dua se jam une e pa gjume e sotmja zbret dhe duke u nxituar cdo hap me pret jo jo koha nuk me pret por rend si rreze e ngroht ndaj vrapoj ti them biri saj jam une tik tik tak tik tik tak mendimi i bukur zgjuar me le se une jam per ty atedhe nje kenge qe rende.

Muzika: Ferdinand Deda

Ky tekst u dërgua nga asim hoxha prishtine
Më Shumë Këngë Nga Parashqevi Simaku:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë