A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Pellumb Vrinca - Qaj Per Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/11/2012

2012-11-25T00:43:54

dal ne rruge e po veshtroj
qaj per ty e qaj per veten
veq ne enderr po te shokoj
si te ndar po e shkojm jeten X2

REF:kur te bahesh me burrin ne shpi
ndo nje her do te pyesin
a ke pas dashni
se aj don ta din
si e kalove jeten
te lutem moj zemer
mos ja thuj tverteten
thuj se dikush me deshti e me te kam lujt
thuj se kurr se deshta e bana me vujt
pendohu moj zemer qe mle ne marak
se dashnija ime vjen e tthrret ne shtrat

ne cdo mbrembje dhe mengjese
perseris fjalen te dua
fort ma mir esht qe te vdes
se tjetoj nkujtimet tua x2

REF:kur te bahesh me burrin ne shpi
ndo nje her do te pyesin
a ke pas dashni
se aj don ta din
si e kalove jeten
te lutem moj zemer
mos ja thuj tverteten
thuj se dikush me deshti e me te kam lujt
thuj se kurr se deshta e bana me vujt
pendohu moj zemer qe mle ne marak
se dashnija ime vjen e tthrret ne shtrat X2


Ky tekst u dërgua nga Valentina Nika
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019