Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pellumb Vrinca - Mos Me Lendo Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Mos me thuaj se te dua
Kur nuk vjen me m'pa
Mos me thuaj se je imja
Tash qe jemi nda

Mos ma trazo shpirtin
M'len ne dhimbjen time
Mos ma lendo zemren
Qe qan si jetime
Tash jeten pa ty
Nuk mund ta mendoj
Para sysh me del
Kudo qe te shkoj

Un nuk jam si ti
Qe luan me ndjenja
E di se gaboj
Por prap te don zemra
Pse je kaq e bukur
Mos u ndjej krenare
Kurr s'do t'jesh e lumtur
Se ti je tradhtare

Le ta din gjith bota
Se me mu ke lujt
Zoti eshte i madh
Nje dit ke me vujt


Ky tekst u dërgua nga Elsona

Pellumb Vrinca - Mos Me Lendo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Lendo".
3. Video është e këngës "Mos Me Lendo", por nuk këndohet nga Pellumb Vrinca.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Pellumb Vrinca:


Komente 0